Brak kategorii.
Brak nowości w ofercie!
Telefony kontaktowe

- 601 162 659
- 667 778 773

O nas

Firma "MASTRADE" działa na rynku jako dystrybutor odzieży roboczej, obuwia roboczego i ochronnego oraz specjalistycznych ochron indywidualnych dla pracowników: rękawic, okularów, nauszników, kasków, sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, sprzętu ppoż., itp.

Najważniejszą dewizą naszej firmy jest "z myślą o Tobie!" Stawiamy na odpowiedzialnego pracodawcę, dla którego troska o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest bardzo istotna. Dlatego też w cyklu procesu produkcyjnego konieczne jest stosowanie nowoczesnych ochron osobistych, które nasza firma w każdym dniu oferuje swoim Klientom. Nasza dokładna, wnikliwa i ciągła analiza rynku odzieży roboczej oraz branży środków bhp powoduje, że naszym Klientom stale oferujemy odzież i środki bhp najwyższej jakości, a wszystkie nowości w tej branży są przedstawiane naszym klientom, co dodatkowo przyczyniać się może do podnoszenia komfortu pracy pracowników oraz spełnianiu coraz to ostrzejszych norm bezpieczeństwa. Oferowane przez nas wyroby posiadają wszystkie certyfikaty jakie są wymagane z mocy przepisów prawa: znaki bezpieczeństwa oraz inne specjalistyczne certyfikaty, które wymagane są przy użytkowaniu niniejszego asortymentu w bardzo różnych środowiskach i zagrożeniach.

Niezmiennie przez cały okres współpracy naszym dążeniem jest dostarczanie Klientom wysokiej jakości produktów oraz zapewnienie pełnej satysfakcji związanej z profesjonalną, kompleksową obsługą. My klientom oferujemy znacznie więcej niż towar czy usługę: w ramach długotrwałej współpracy chcemy zapewnić Klientowi bezpieczeństwo.

Posiadana przez nas baza transportowa oraz rozbudowana po regionie sieć sprzedawców - przedstawicieli handlowych powoduje, że każdy z naszych obecnych i przyszłych klientów może być pewien natychmiastowej reakcji na zgłaszane potrzeby. Od naszej choć młodej ale doświadczonej i odpowiedzialnej kadry możecie Państwo oczekiwać fachowego doradztwa oraz solidnej i terminowej realizacji złożonych zamówień.